SKYDINIAI NAMAI

karkasinis  sodo namas   namas 

 Skydiniai namai – greitas ir nebrangus būdas, svajonės apie nuosavą būstą įgyvendinimui

Mediniai skydiniai namai, populiarūs Vokietijoje ir Skandinavijos šalyse, vis daugiau gerbėjų randa ir Lietuvoje. Tai aukštos kokybės, greitai pastatomi ir santykinai nebrangūs namai. Skydines sienas, denginius ir perdangas gaminame gamybos ceche iš natūralių medžiagų, o statybos vietoje tik sumontuojame kaip konstruktoriaus detales.

Plačiau apie tai, kaip statome skydinius namus www.ekomedis.lt

Skydinis namas labai geras pasirinkimas, nes jis:

  • Kokybiškas. Visas skydinio namo konstrukcijas gaminame uždarose patalpose. Tai leidžia naudoti specialią įrangą, prižiūrėti gamybos eigą, kontroliuoti gaminių laikymo sąlygas. Gaminamų konstrukcijų neveikia oro sąlygos. Taip pasiekiame aukštą kokybę.
  • Greitai pastatomas. Skydinį namą galime pastatyti per vieną mėnesį: per 2 savaites namo konstrukcijas pagaminame ceche, per 1–2 dienas surenkame statybos vietoje ir dar 1–2 savaites užtrunka užbaigimas – stogo dengimas, fasadinių sujungimų montavimas ir kt. Tai greičiausias namo pastatymo būdas.
  • Saugus. Tinkamai pastatytas skydinis namas atitinka visus priešgaisrinės saugos reikalavimus. Medines konstrukcijas impregnuojame specialiomis ugniai atspariomis medžiagomis. Po tokio apdorojimo jos tampa saugesnės net už metalines konstrukcijas.
  • Šiltas. Skydinio namo sienas gaminame iš medienos. Jų apšiltinimui naudojame specialias šilumą ir garsą izoliuojančias medžiagas. Hermetiškai užsandariname visas siūles, langų ir durų angas. Pasirinkus tinkamas medžiagas skydinis namas gali būti šiltesnis nei mūrinis.
  • Ekonomiškas. Pagal energetinį naudingumą skydiniai namai priskiriami A klasės namams. Jie atitinka visus Statybos techniniame reglamente nurodytus energijos vartojimo ir kitus energetinio naudingumo rodiklius. Statydami skydinius namus užtikriname, kad šiluma neišeis į lauką, namas bus šiltas, o šildymo kaina – ypač žema.
  • Ilgaamžiškas. Skydinis namas gali stovėti daugiau nei 100 metų. Jis nereikalauja sudėtingų remontų ar rimtos priežiūros. Pakaks kartą per 2–3 metus perdažyti namo sienas ir namu galėsite džiaugtis ilgus metus.
  • Pigus. Naudodami naujausias technologijas, skydinį namą galime pastatyti pigiai ir greitai. Tokį namą gali įsigyti net ir vidutines pajamas gaunantys žmonės.
  • Patrauklus. Skydinis namas, nors ir pagamintas iš medienos, nebūtinai turi atrodyti kaip medinukas. Jį galima tinkuoti, papuošti klinkerio plytelėmis ar naudoti kitas apdailos medžiagas. Toks namas įtiks kiekvieno skoniui.
  • Natūralus. Statydami skydinius namus stengiamės naudoti kuo natūralesnes, ekologiškas medžiagas. Be to, taikant šią technologiją lieka mažai statybos atliekų, todėl mažiau teršiama gamta.

 

Skydinį namą pagaminsime ir pagal Jūsų individualų sumanymą, ir pagal mūsų turimus įvairius šabloninius projektus

   

      

 

Susisiekite su mumis ir mes Jūsų svajones apie nuosavą būstą išpildysime greitai ir nebrangiai. 

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Ok