STOGO SANTVAROS

santvaros02

Medinės stogo santvaros – šiuolaikiška stogų dengimo technologija

Medinės stogo santvaros yra gamybos ceche pagamintos konstrukcijos, kurios sujungiamos tarpusavyje specialiomis perforuoto plieno dantytomis plokštelėmis. Tokiu būdu įrengiama tvirta stogo konstrukcija, taupanti medžiagas ir maksimaliai išnaudojanti panaudotų medžiagų laikančiąją galią.

Gamindami stogo santvaras, pirmiausia jas suprojektuojame specialia kompiuterine stogo konstrukcijų projektavimo programa „RoofCon“. Vėliau medinius stogo konstrukcijos elementus surenkame gamybos ceche. Tada transportuojame į statybos vietą. Čia stogą baigiame montuoti ant pastato. Tokia stogų dengimo technologija savo kokybe ir ekonomiškumu pralenkia įprastus gegnių stogus.

 

medines stogo santvaros   stogo santvaru montavimas   mediniu stogo konstrukciju transportavimas

Jūs liksite patenkinti pasirinkę medines stogo santvaras, nes Jūsų stogas bus:

 • Kokybiškas. Stogo santvaras projektuojame kompiuterine programa, konstrukcijos elementus pjaustome pritaikę modernią gamybos technologiją ir naudodami šiuolaikišką įrangą CNC stakles Hundegger Speed Cut3. Šių staklių pagalba medieną supjaustoma milimetrų tikslumu. Medines stogo konstrukcijas montuoja darbininkai, todėl visos dalys sujungiamos tiksliai ir kokybiškai. Santvaras gaminame iš sausos, kalibruotos medienos, todėl laikui bėgant jos neišsiklaipo.
 • Tvirtas. Medines stogo konstrukcijas tarpusavyje sujungiame specialiomis perforuoto plieno dantytomis plokštelėmis. Konstrukcijoms sujungti naudojame didelės jėgos presą. Jis tolygiai iš abiejų pusių sujungia stogo santvaros elementus. Šios konstrukcijos stogų laikomoji galia yra gana aukšta: santvaros geba atlaikyti dideles sniego ir vėjo apkrovas.
 • Ilgaamžiškas. Visas konstrukcijas impregnuojame antiseptikais ir antipirenais, todėl jos yra ilgaamžiškos, atsparios ugniai ir apsaugotos nuo kenksmingo aplinkos poveikio.
 • Greitai uždengtas. Moderni gamybos technologija leidžia stogo konstrukcijas pagaminti ypač greitai. Konstrukcijas gaminame ceche, o statybos vietoje jas tik sumontuojame. Todėl stogo įrengimo laikas sutrumpėja nuo savaitės iki poros dienų.
 • Pigus. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad stogo santvarų įrengimas yra brangesnis nei gegnių, tai tik klaidingas įspūdis. Gaminant stogo santvaras gali būti sunaudojama net tris kartus mažiau medienos. Taigi tvirtesniam stogui įrengti reikia mažiau medžiagų. Jau sumontuotas santvarinių konstrukcijų stogas kainuoja 20–40 proc. pigiau, negu stogas, pagamintas tradiciniu būdu, nes taupomos medžiagos ir laikas.
 • Šiltas. Apšiltinti santvariniai stogai turi geresnių termoizoliacinių savybių nei metaliniai. Naujas ir tinkamai įrengtas medinių konstrukcijų stogas teigiamai veikia pastato mikroklimatą ir taupo energiją.
 • Natūralus ir draugiškas aplinkai. Medines stogo konstrukcijas gaminame iš natūralių medžiagų. Be to, gamybos procese sunaudojame mažiau medienos.
 • Švari aplinka. Konstrukcijas gaminame gamykloje, o statybos vietoje jas tik sumontuojame. Todėl statybos vietą paliekame švarią – nereikės rūpintis statybos vietos valymu ir atliekų išvežimu.

 

 Santvariniai stogaiSantvarossantvaru stogai

3D santvaru išdėstymas  Kopija3D santvaru išdėstymaspav

 

ANGARAI, FERMOS, SANDĖLIAI IR KITOS PASKIRTIES KONSTRUKCIJOS

Gaminame ir didelius, medinio rėmo, įvairios paskirties statinius. Medinės konstrukcijos nėra apribotos didelių tarpatramių, nes santvaros gaminamos naudojant specialias perforuoto plieno dantytas plokšteles. Šios konstrukcijos laikomoji galia yra gana aukšta: santvaros geba atlaikyti dideles sniego bei vėjo apkrovas. Ši technolohija leidžia perdengti tarpatramius iki 40m. be jokių papildomų atraminių konstrukcijų.

2016 13 2 12x182016 13 4AngarasAngaras 10x20 (A)Angaras 18x20 (A)Angaras 18x20Angaras 21x100Angaras 22x50 (A)Angaras 22x50

 

Rinkitės medines stogo konstrukcijas, jeigu stogo reikia:

 • Gyvenamajam namui. Medinės stogo konstrukcijos puikiai tinka gyvenamiesiems namams, garažams, sandėliukams ir kitiems namų ūkio pastatams. Mes, atsižvelgdami į pastato ypatumus, pasiūlysime kelis stogo konstrukcijos variantus, o Jums liks išsirinkti priimtiniausią.
 • Gamybiniam, komerciniam ar ūkio paskirties pastatui. Medinės stogo konstrukcijos puikiai tinka ne tik mažiems, bet ir itin didelių gabaritų pastatams.
 • Renovuojamam pastatui. Renovuodami pastatus, norite kuo greičiau pakeisti stogą, kad apsaugotumėte pastato vidų nuo lietaus, saulės, vėjo ir kito aplinkos poveikio. Medines stogo konstrukcijas sumontuojame vos per kelias dienas, todėl ši technologija labai tinka renovuojamiems pastatams.

 

2015 06 02 17.25     2017 06 15 14.26    2015 06 03 12.18

 

Mes galime pagamintii šių rūšių santvaras:

 

all roof trusses

 

Bendradarbiaujame su statybos įmonėmis, ir privačiais asmenimis, kurie užsiima namų statyba, pasiūlydami  kokybiškas medines stogo konstrukcijas. Sudarius ilgalaikes sutartis, pritaikome lanksčią kainodaros ir nuolaidų sistemą.

 

 

Konstrukcijų gali būti pačių įvairiausių. Pvz. Eifelio bokštas. Statybos paroda Resta2019

 

 

Susisiekite su mumis ir mes pagal Jūsų pasirinktą projektą vos per kelias dienas įrengsime kokybišką ir nebrangų stogą. 

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Ok